Oferta ESAB

ESAB jest światowym liderem w dziedzinie produkcji urządzeń i materiałów do spawania i cięcia. Ich innowacyjne, cieszące się uznaniem na świecie urządzenia i rozwiązania są opracowywane przy udziale naszych klientów i konstruowane w oparciu o wiedzę i dziedzictwo globalnego lidera branży produkcyjnej.
 

Nowości

XA00224715_FabricatorCE_Brochure_PL_PL
XA00212015_Fabricator-EM-401i-EM-501i_Fact_Sheet_PL_PL

ESAB Fabricator

Fabricator to wytrzymałe inwertorowe źródło prądu przeznaczone do spawania metodami MIG/MAG i MMA (elektrodami otulonymi). Odporność na surowe warunki użytkowania czyni je doskonałym rozwiązaniem do zastosowań przemysłowych. Wraz z podajnikiem Fabricator Feed idealnie sprawdzi się w przemyśle ciężkim, gdzie wykorzystuje się druty lite i rdzeniowe.

Pobierz informacje o produktach Fabricator *.PDF
0001

ESAB AC/DC

Pierwsze NAPRAWDĘ wszechprocesowe urządzenie Rebel EMP 205ic AC/DC w obudowie przemysłowej jest w stanie spawać wszystko i wszędzie dzięki najlepszej wygodzie przenoszenia i trwałości dostępnej obecnie na rynku w swojej klasie. Sprawdź na stronach 12-13 poniższej broszury ESAB.

Pobierz informacje o produkcie REBEL™ EMP 205ic AC/DC *.PDF
ESAB Handy Plasma
ESAB Handy Plasma 35i/45i

ESAB Handy Plasma

Lekkie i przenośne (w ręku) źródło prądu do cięcia plazmowego z jednofazowym zasilaczem 220/230 V, 50/60 Hz. Bardzo proste w obsłudze urządzenie z kolorowym panelem LCD i pełną regulacją za pomocą pojedynczego pokrętła. Brak konieczności regulacji gazu, ponieważ urządzenie automatycznie wykrywa ciśnienie wlotowe i wylotowe. Automatyczny system usuwa gaz po zakończeniu cięcia, co przekłada się na wydłużenie żywotności materiałów spawalniczych.

Pobierz informacje o produktach Handy Plasma *.PDF
ESAB ROGUE
ESAB ROGUE ES 150i/180i/200i

ESAB ROGUE

Rogue to solidne i trwałe źródła prądu spawania dla zawodowych spawaczy. Urządzenia odznaczają się najwyższej klasy wydajnością spawania i niezawodnością dzięki użyciu najnowszych zdobyczy energoelektroniki oraz sterowania cyfrowego, które stabilizuje łuk spawalniczy z najwyższą precyzją.

Pobierz informacje o produktach ROGUE *.PDF
ESAB Elektrody OK GoldRox

Elektrody ESAB OK GoldRox

OK GoldRox to uniwersalna elektroda rutylowa do spawania we wszystkich pozycjach. Zapewnia wyjątkowo wysoką stabilność łuku i niewielki rozprysk (co skraca czas czyszczenia), bardzo łatwe zajarzanie i powtórne zajarzanie łuku, ułatwiając wykonywanie spoin sczepnych. Dzięki łatwemu usuwaniu żużlu OK GoldRox to doskonały produkt zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych spawaczy. Dostępność opakowań różnej wielkości — zdatnych do recyklingu — pozwala zawsze znaleźć produkt idealnie spełniający wymagania danego zadania.

Elektrody OK GoldRox *.PDF
Film pokazowy