Oferta Lincoln Electric

Zaangażowanie Lincoln Electric w zapewnianie najbardziej innowacyjnych, opłacalnych i najwyższych jakościowo rozwiązań w zakresie spawania i cięcia jest tym, co prowadzi tą firmę od ponad stu lat. Przewaga technologiczna, światowe zasoby produkcyjne i dystrybucyjne umożliwiają dostarczanie kompetentnych i niezawodnych rozwiązań naszym klientom.
 

Nowości

linc-cobot

Linc-Cobot

Roboty spawalnicze Cobot pomagają poprawiać produktywność, jakość i powtarzalność spawania. Zautomatyzowana platforma spawalnicza Power Wave® obsługuje systemy z wiodącą w branży wydajnością. Opracowaliśmy aplikację Cooper App, aby ułatwić programowanie robota. Urządzenia spawalnicze Linc-Cobot są przeznaczone dla tych, którzy cenią elastyczność, bezpieczeństwo w miejscu pracy i efektywność kosztową.

Pobierz broszurę Linc-Cobot *.PDF
lincoln-news

SPEEDTEC® PULSE RANGE

Nowe wieloprocesowe źródła prądu trzeciej generacji SPEEDTEC® 400SP i 500SP oferują najwyższą jakość spawania i wysoką wydajność procesów spawalniczych, wyznaczając nowoczesne standardy profesjonalnego spawania. Źródła prądowe SPEEDTEC® zostały zaprojektowane w oparciu o najnowszą, energooszczędną technologię inwertorową oraz wyposażone w specjalnie wzmocnioną konstrukcję, która umożliwia pracę nawet w najbardziej wymagających warunkach środowiskowych. PROCESY: GMAW,FCAW-G, FCAW-S, MIG Puls, GTAW, SMAW, CAG

Pobierz broszurę SPEEDTEC® PULSE RANGE *.PDF